Wedding Crashers – Davetsiz Çapkınlar
720P IMDb : 7
720P

Wedding Crashers – Davetsiz Çapkınlar

 Süre: 119 Dakika

 Ülke: 

  


John ve Jeremy, gittikleri her düğünde tek bir amaç uğruna çalışırlar: her düğünden güzel bir kadınla çıkmak... Ve bu amaç uğruna düğünleri dağıtmaktan hiç çekinmezler. Gidecekleri sıradaki düğün ise Washington D.C. sosyetesinin katılacağı bir düğündür ve gelinin nedimeleri Claire ile Gloria'yı gözlerine kestirirler.

Jeremy Gloria'yı baştan çıkarmayı başarsa da John'un Claire ile olan flörtleşmesi ukala Sack tarafından sekteye uğrar. Ancak John bu durumu yediremez ve Jeremy'nin karşı koymasına rağmen Claire'yi elde etmek için Claire'in ailesi ile bir hafta sonu partisine tanışmaya gider. John ve Jeremy bu hafta sonu partisinde komik aksiliklerle hem garip aile bireyleri ile tanışacak hem de aşk ve ilişkiler hakkında önemli dersler alacaktır.

 2.773İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Blog Sitemiz Açıldı! Gitmek İçin Tıklayın!
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
Yorum Alanı
Film izle başlıklarını araştırmaya devam ediyorsanız; sitemiz üzerinde yer almakta olan, çeşitli kategorilerden faydalanabilir ve dilediğiniz türde yapımı kaliteli bir şekilde izlemeye devam edebilirsiniz. Özellikle de film izle hd başlıklarından faydalanmaya devam ediyorsanız; izleyeceğinizi film kategorilerinin, bütün bilgileri sıralamaya devam edecektir. Bu sayede, günün yorgunluğunu atan ve keyifli vakit geçirme şansı elde etmeyi başaran insanlar; sitede yer almakta olan birçok farklı yapımın yorumlarını inceleme şansı da elde edebilmişlerdir. Filmi izle seçenekleri, sitemiz üzerinde oldukça fazladır. Sitede yer almakta olan kullanıcıların, arama butonundan Hd film izle başlıklarla araştırmanın ardından; herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmadan, farklı konularda ve tarzlarda filmleri incelemeniz mümkün olacaktır. Üstelik, istediğiniz filmi izleyebilmek için; isteğinize bağlı olarak üyelik yaptırmanızda mümkün olacaktır. Bununla beraber, film izlediğiniz esnada; herhangi bir kesinti ya da donma durumun yaşanmayacağından da emin olabilirsiniz. Ayrıca, filmlerin üzerinde; yaş sınırları ile ilgili de bilgilendirme yapılacaktır. Aynı zamanda, izleyeceğinizi filmlere; alt yazılı ya da dublajlı olarak görüntüleme şansı elde etmeniz de mümkün olacaktır. Siz de altyazılı film izle bünyesinde rahatça film izleyebileceksiniz.


Sitemizdeki tüm video içerikleri, çeşitli video servislerinden eklenmektedir. Video hak sahipleri kaldırılması istenen içerik ile ilgili olarak İLETİŞİM bölümünden yazmaları halinde en fazla 3 gün içerisinde içerik kaldırılacaktır. İLETİŞİM, Sitemap, film izle, film inceleme